Współpraca i partnerzy

Partnerzy Sanators pomagają zwiększyć skuteczność i zasięg innowacyjnych działań restrukturyzacyjnych w Polsce. We współpracy z Partnerami kierujemy się zasadą obopólnych korzyści, dbając jednocześnie, aby Klient otrzymał pomoc najwyższej jakości. Bardzo istotne jest dla nas zrozumienie strategii i celów biznesowych naszych Partnerów oraz znalezienie wspólnych obszarów działania.

Skuteczność postępowań restrukturyzacyjnych zależy od wielu czynników, jednak jednym z podstawowych i głównych jest zagwarantowanie najwyższych standardów obsługi i profesjonalizm doradców restrukturyzacyjnych. Firma Sanators powstała w odpowiedzi na zmiany w polskim systemie prawnym oraz potrzeby spółek w kryzysie, które borykają się z problemami nadmiernego zadłużenia. Naszą misją jest skutecznie reprezentować przedsiębiorców mierzących się z problemami gospodarczymi i finansowymi, a także służyć wymiarowi sądownictwa wspomagając Sądy Restrukturyzacyjne w sprawnym prowadzeniu postępowań.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/sanators/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30