Pracuj z nami

Szukamy aktywnych, odważnych i ambitnych ludzi, którzy mogą nam pomóc wzrosnąć w skali globalnej.

Inwestujemy w potencjał, wiedzę i pasję ludzi, jednocześnie gwarantując szerokie pole do wykazania własnej inicjatywy. Umożliwiamy samodzielną realizację założonych celów w środowisku nieustannie stawiającym na nowe wyzwania. Każdy z nas zdobywa codziennie unikalne doświadczenia, co zapewnia wyjątkowe warunki rozwoju zawodowego.

Chcemy być najnowocześniejszą, najlepiej zorganizowaną firmą prawniczą specjalizującą się w restrukturyzacjach i być preferowanym partnerem w trudnych momentach kryzysu. Dlatego też wierzymy, że innowacyjne podejście i zaplecze techniczne to zaledwie połowa sukcesu. Ogromną wartość od zawsze stanowili, stanowią i stanowić będą dla nas ludzie, którzy w pełni wykorzystają potencjał firmy i z którymi będziemy mogli kontynuować nieustanny rozwój.

Obecnie szukamy

Zakres obowiązków:

* samodzielne pisanie wniosków z zakresu upadłości konsumenckich;

* nadzór pracy podległego zespołu

* kontakt z Klientami w zakresie realizowanych zadań

Wymagania:

* wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze;

* aplikant lub prawnik

* pogłębiona znajomość w teorii i praktyce prawa cywilnego, restrukturyzacyjnego i upadłościowego;

* wysoka kultura osobista, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy;

* dyspozycyjność i samodzielność;

Oferujemy:

* pracę przy ciekawych i złożonych projektach;

* możliwość rozwoju w dziedzinie restrukturyzacji i upadłości;

* nieustające wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, opatrzonych klauzulą następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”