Zespół

Dawid Gunia

Dawid Gunia – Prokurent Sanators sp. z o.o., Kierownik rzeszowskiego Oddziału, Absolwent Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie na rynku krajowym oraz zagranicznym zarówno w spółkach o kapitale zagranicznym jak i krajowym. Specjalista w zakresie zarządzania kryzysowego, pozyskiwania finansowania i negocjacji.

Od blisko dekady skutecznie prowadzi i zarządza firmami na europejskich rynkach. Posiada doświadczenie zawodowe w zakresie realizacji strategii zarządzania przedsiębiorstwami (w tym na stanowisku dyrektora generalnego) i opracowywania strategii wejścia na rynek. Posiada także zaplecze negocjacyjne związane z handlem międzynarodowym (między innymi z Chinami, Włochami, Niemcami i Francją). Zarządzał firmami na rynkach polskim, brytyjskim i niemieckim.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/sanators/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30