Zespół

Sylwia Oczkowska

Sylwia Oczkowska. Prokurent i Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Rzeszowie, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w renomowanej Kancelarii Prawnej, która zajmowała się obsługą korporacyjną przedsiębiorców, a także obsługą Skarbu Państwa – Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w zakresie postępowań upadłościowych związanych z kluczowymi inwestycjami drogowymi w Polsce.

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie cywilnym, handlowym i gospodarczym. Zajmuje się problematyką restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorców oraz konsumentów. Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych.


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:30 Stack trace: #0 /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/sanators/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/sanators/ftp/san/san_wp/sanators_new/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 30